Ankara Tıkalı Lavabo Açma

Lavabo tıkanması kullanılan her mekanda genel olarak yaşanan sorunlardan biridir. Her ne kadar lavabolarımızda filtre, süzgeç gibi tıkanıklığı önleyici etkenler olsa da zamanla yemek atıkları, saç, kıl, tüy, çay gibi pislikler oluşan yağlı ortamdan dolayı birbirine yapışarak yumak haline dönüşür ve lavabolarımızı tıkarlar. Lavabolarınızda su birikiyor veya yavaş gidiyorsa bu durum lavabonuzun tıkanmak üzere olduğunun habercisidir.

Böyle bir durumda akla ilk gelen yöntemlerden birisi marketlerde satılan kimyasal lavabo açıcılar olsa da bazı durumlarda bu yöntemler işe yaramaz. Tıkanıklık ciddi bir boyuttadır ve farklı yöntemlerle açılması gerekebilir. Tıkanıklık açılmazsa kötü kokular, su baskını gibi olumsuz şartlara maruz kalabileceğiniz gibi kullanamadığınız lavabo işlerinizi de zorlaştıracaktır.

Ayrıca kullanılan kimyasal maddeler asit etkisi yaratarak pimaş içerisindeki contalara da zarar vermekte ve daha masraflı onarımlara yol açabilmektedir.

Avrupa’dan ithal robot makinelerle uyguladığımız yöntemler sayesinde lavabolarınız çok kısa sürede tüm pisliklerden kurtulur. Genelde tıkanmaların en büyük oluşum sebebi boru içindeki yağlanmalardır. Bu gibi açılması zor tıkanıklıklar gelişmiş teknoloji kullanılmadan çözülemez. Ekibimiz çok kısa sürede tüm lavabo tıkanıklıklarını kırmadan, dökmeden robot cihazlarla açabilmekte, sorunu kalıcı olarak ortadan yok edebilmektedir.

Ankara İlhan Tesisat, uzman personeli ve teknolojik cihazları ile tüm lavabo tıkanıklıklarından sizi kısa sürede kurtarır.

admin

Bizi Arayın | 7/24 Hizmet