Petek Temizliği Hizmeti

Petek Temizliği

Petek Temizliği, kullanım yılına bağlı olarak suyun özelliklerine sıcaklığı oksijeni ve kireç oranına göre kapalı devre ısıtma sistemlerinde zamanla çamurlaşma, kireç, kışır, tortu, balçık oluşur. Bu maddelerin ısınma sisteminde meydana getirdiği olumsuzluklar ısı ve su sirkülasyonunun sağlıklı bir şekilde yapılamamasından kaynaklanır. Biz İLHAN TESİSAT olarak uzman kadromuz ve profesyonel son teknolojik makinalarımız ile kalorifer tesisatınıza zarar vermeyecek özel kimyasallarla ısınma garantisi vererek temizlik ve bakımını yapıyoruz.

Petek Temizliği Nasıl Yapılmalı

Petek Temizletme hakkında genel bilgiler. Kullanım senesine bağlı olarak kullanılan suyun niteliklerine, sıcaklığı ve oksijene bağlı olarak, kapalı devre ısıtma sistemleri içerisinde kireç, tortu, balçık ve suda bulunan bakterilerin üremesinden dolayı çamurlaşma olur, Bu kirlilik zamanla radyatörlerinizde iyi ısınamama ve kombinizde sirkülasyon yapmamasından dolayı arızalara sebep olmaktadır.

Yılda bir sefer yapılması gereken önemli bir bakım hizmeti olup bu hizmetin yanı sıra her üç senede bir kalorifer peteklerinin temizlenmesi gerekmektedir. Yaygın olarak bilinmeyen petek temizliği işleminin yapılmaması peteklerin kirli kalmasına sebebiyet vermektedir.

Ankara Petek Temizliği

Eskiden evlerde kullanılan sobaların boruları gibi petekler de sıvı kurum ile dolmaktadır. Peteklerin içerisinde oluşan kimyasal değişimler sonrasında petek kanalları tıkanmaktadır. Bu sebepten ötürü kombi bakımı yaptırmak oldukça önemlidir. Petek temizleme işinizde aksatmadan profesyonel kişilere yaptırmanız gerekir.

 

Petek Temizliği Hizmeti, Petek temizliği, kombi tamiri, kombi bakımı, petek temizleme, petek içi temizlik, kalorifer peteği, petek temizliği nasıl yapılır, kombi petek temizliği, gaz kaçağı, doğalgaz kaçağıEn Yakın tesisatçı, su sızıntısı, ankara su tesisat ustası, su tesisat tamiri, en yakın su tesisatçısı
Bizi Arayın | 7/24 Hizmet