Hizmetlerimiz

SU KAÇAĞI TESPİTİ

Su Kaçağı

Su Kaçağı Tespiti ev veya işyeri tesisatında oluşan bozulmalar için yapılan hizmettir. Çoğu sebepten dolayı her an her yerde görülme ihtimali vardır. Fakat daha çok, yanlış kullanımdan ziyade kalitesiz ya da uzun süre kullanılmış ve eskimiş tesisat malzemelerinden kaynaklandığı düşünülmektedir.

SU TESİSATÇISI

Su-Tesisatı

Su Tesisatçısı hizmeti veren firmamız güvenli ve kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Su kaçağı, su tesisiatı, gider açma ve tıkanıklık açma gibi alanlarda hizmet veren firmamız su kaçağı tespiti, musluk tamiri ve çeşitli makine montajı ile değiştirme imkanlarını sizlere sunuyor.

TIKANIKLIK AÇMA

Tıkanıklık-Açma

Tıkanıklık Açma gündelik hayatta önemli hizmet alanlarından biridir. Tuvalet tıkanıklığı, insanın ihtiyacını karşılamasında son derece büyük bir engeldir. Tuvalet tıkanıklığı oluştuğu zaman, giderilmez ise antihijyenik bir ortam söz konusu olur ve insan sağlığına son derece zararlıdır.

PETEK TEMİZLİĞİ

Petek-Temizleme

Petek Temizliği kullanım yılına bağlı olarak suyun sıcaklığı ve kireç oranına göre kapalı devre ısıtma sistemlerinde zamanla çamurlaşma, kireç gibi oluşur. Bu maddelerin ısınma sisteminde meydana getirdiği olumsuzluklar ısı ve su sirkülasyonunun sağlıklı bir şekilde yapılamamasından kaynaklanır.

GAZ KAÇAĞI TESPİTİ

Gaz-Kaçağı

Gaz Kaçağı Tespiti işlemleri doğalgazın oluşan kaçak ve sızıntı durumu, bazı durumlarda elektrik devrelerinin patlamasına ve büyük alevlerin ortaya çıkmasına neden olur. Uzun süreli olarak fark edilmeyen sızıntılardan sonra, özellikle eve yeni giriş yapıldığı zamanlarda lamba yakılmak istendiğinde dahi devrelerde patlama ve yangınlar oluşabilir.

Bizi Arayın | 7/24 Hizmet