Su Tesisatçısı Hizmeti

Su Tesisatçısı Ankara

Su Tesisatçısı her türlü yerde iş gören bir hizmet alanıdır. Mutfak lavabolarına dökülen çay, yağ, yemek artıkları, sebze atıkları gibi maddeler lavabo tıkanıklıklarına sebep olabilir.

Bu tür tıkanıklıklar, zaman içinde yaygın bir sorun haline gelmiştir. Ancak, lavabo tıkanıklıklarını çözmek için geleneksel yöntemler artık geride kalmıştır.

Biz, lavabo tıkanıklıklarını çözmek için kırma işlemi uygulamadan, çelik yaylı robot cihazlarla açıyoruz. Bu yöntemde, tıkanıklığa sebep olan maddeleri parçalayarak açıyoruz. Kimyasal kullanmak ise doğru bir çözüm değildir çünkü borunun tıkalı olduğu durumda kimyasalın hedefe ulaşması zor olabilir ve etkisiz kalabilir. Kimyasalların kullanılması genellikle önleyici bir amaç taşır; yani tıkanıklık başlamadan önce kullanılırlar.

Dikmen Su Tesisatçısı

Günümüzde, evlerde ve iş yerlerinde pimaş tıkanıklığı sorunu artık eskisi kadar büyük bir problem olmaktan çıkmıştır. Eskiden, tıkanan pimaş borularını açmak için tek çaremiz kırmaktı ve bu durum ciddi bir tadilat gerektirir ve maddi olarak büyük bir külfet oluştururdu. Ancak, günümüz teknolojisi sayesinde, bu sorunu kırmadan çözmek mümkündür.

Kanalizasyonlara atılan bez, ıslak havlu, kıl, tüy gibi maddelerin yanı sıra su kaçağı tespiti gibi işlemler de pimaşları kırmadan, robot cihazlar yardımıyla profesyonel ekibimiz tarafından yapılabilmektedir. Bu nedenle, böyle bir durumla karşılaştığınızda, mahalle tesisatçılarını aramak yerine profesyonel bir firmadan yardım almanız daha doğru olacaktır. Mahalle tesisatçıları genellikle kırmak ister ve bu da daha fazla para kazanmak amacı güderler. Bu yüzden, bizi gönül rahatlığıyla arayabilir ve ekibimizi isteyebilirsiniz. Çok kısa bir sürede evinize veya iş yerinize gelip su tesisatı ile ilgili kırmadan tıkanan pimaşınızı açabilir ve hizmetinize sunabiliriz.

Su Kaçağı- Su Tesisatı

Noktasal su kaçağı tespiti, evinizdeki su kaçağını belirlemek için oldukça etkili bir yöntemdir. Bu yöntem sayesinde, evinizi tadilata sokmanıza gerek kalmaz. Temiz su tesisatında zamanla su kaçağı çıkabilir ve alt komşuya sızabilir. Su faturası da normalden fazla gelebilir ve alt komşunuzun tavanından su damlayarak komşunuza zarar verebilirsiniz.

Bu gibi durumlarda, uzman ekibimiz son teknolojik cihazlarla gelip, su kaçağını nokta olarak bulur ve bulduktan sonra bir veya iki seramik kırarak su kaçağının olduğu noktayı tamir eder. Evinizin tesisatı demir boru ise tamiratı yapmak uygun olmayabilir ve bu durumlarda evinizin su tesisatını yenilemeyi öneririz. Uygun fiyat ve kaliteli işçilik ve malzemeyle hizmet sunmaktayız ve 15 yılı aşkın çalışma hayatımızda güveni her zaman ön planda tutmaktayız.

Mutfak lavabosu tıkanıklığı açma konusunda da, çay, yağ, yemek atıkları, sebze atıkları gibi maddeler lavabo tıkanıklığına sebep olabilir. Ancak, bu tür tıkanıklıkları kırmadan çelik yaylı robot cihazlarla açıyoruz. Kesin olarak tıkanıklığa sebep olan maddeleri parçalama yöntemiyle kırmadan açıyoruz. Tıkanan lavabo giderlerine kimyasal dökerek açmak doğru değildir çünkü boru tıkalı olduğu için kimyasal hedefe ulaşmaz ve boşa gider. Kimyasalların önlem amacıyla tıkanmadan önce kullanılması daha doğru bir yaklaşımdır.

 

Su Tesisatçısı Hizmeti, Dikmen su tesisatçısı, ankara su tesisatçısı, dikmen su kaçağı tespiti, ankara tuvalet açma, lavabo açma, su kaçağı bulma, incek tesisatçı, ankara su tesisatçısı, tuvalet tıkanıklığı açma, ankara kanal açma, ankara kameralı su tesisatçısı, tesisat dinleme cihazı, ankara tesisatçı, dikmen tesisatçı, dikmen tesisat, Tuvalet Tıkanıklığı Açma Fiyatları
Bizi Arayın | 7/24 Hizmet