Tıkanıklık Açma Hizmeti

Tıkanıklık Açma

Tıkanıklık Açma, tuvalet günlük kullanılan ve insanın en büyük ihtiyacını karşılayan, her gün giderek daha sistematik bir hal alan ve hayatımızda büyük yer tutan bir sistemdir.

Modern tuvaletlerde insanın ihtiyacını gidermeye ve atıkları kanalizasyon sistemine iletecek, helataşı, klozet, pisuvar ve bide gibi tesisatlar bulunur.

Tuvalet ihtiyacı ertelenemeyecek veya ihmal edilemeyecek bir ihtiyacçtır. İhtiyaç gidermede herhangi bir engelle karşılaşıldığında bu engelin ortadan kaldırılması gerekir.

Türkçe’de tuvalet, alaturka diye tabir edilen helataşı olarak kullanılmaktadır.

Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Tuvalet tıkanıklığı, insanın ihtiyacını karşılamasında son derece büyük bir engeldir. Tuvalet tıkanıklığı oluştuğu zaman, giderilmez ise antihijyenik bir ortam söz konusu olur ve insan sağlığına son derece zararlıdır. Bu yüzden Tıkanıklık Açma sorunu oluşursa en kısa zamanda tuvalet tıkanıklığının açılması gerekir.

Tuvalet tıkanıklığı oluştuğunda yapılan ilk amatör müdahale demir çubukla tıkanıklığı açmaya çalışmaktır. Demir çubuk ile tuvalet tıkanıklığı açma çok eskilerden bilinen ve alışılagelmiş bir yöntemdir. Fakat bu yöntem tuvaletinizin “S” borusuna son derece zarar vererek pis su kaçağı, boru kırılması hatta patlamalara bile yol açabilir. Bu yüzden mümkün olduğunca bu yöntem kullanılmamalıdır.

Ankara Kanal Tıkanıklığı

Tuvalet tıkanıklığı açma için bir diğer yöntem, tuvalet tıkanıklığı olan yere bol miktarda kimyasal dökmektir. Bu yönteme kısaca “kimyasal ile Tıkanıklık Açma” diye adlandırılır. Her ne kadar etkili ve çözüm önerisi sunan bir yöntem olarak görünse de bu yöntem boru malzemelerini, ek boru ve dönüş yerlerini aşındırır, zayıflatır hatta deler. Bunun sonucunda sizlere zaman ve para masrafı yaratır.

Ayrıca kimyasallar insan vücuduna karşı son derece tehlikeli bileşenler içerdiği için kullanmak tehlikeli olabilir. Bu yöntemde oldukça kaçınmak ve uzak durmak gerekir.

Tuvalet tıkanıklığı açma işlemi için nalburlarda satılan mini sprialler, tuvalet tıkanıklığı açmak için yarayabilir. Fakat bu tıkanıklıklar kendiliğinden de geçebilecek çok ufak tıkanıklıklardır. Büyük çaplı tıkanıklıklarda mini spiraller yine işe yaramyacaktır.

Bu geçici yöntemleri bir kenara bırakın kırmadan dökmeden tuvalet tıkanıklığı açma işlemini son derece güvenli bir şekilde yapıyoruz.

 

Tıkanıklık Açma Hizmeti, tuvalet tıkanıklığı açma, ankara tıkanıklık açma, ankara tuvalet tıkanıklığı açma, ankara gider açma, ankara kanal temizleme, ankara lavabo açma, klozet tıkanıklığı açma, ankara lavabo açma, dikmen tesisatçı, su tesisatçısı ankara, kanal açma ankara, Tuvalet Tıkanıklığı Açma Fiyatları, En Yakın tesisatçı, su sızıntısı, Dikmen su kaçağı tespiti, ankara su tesisat ustası, su tesisat tamiri, en yakın su tesisatçısı
Bizi Arayın | 7/24 Hizmet