Ankara Kanal Açma

Kanal açma Ankara içinde sık sık yaptığımız çalışmalardan biridir. Binalarda ve şehirlerin alt yapılarında bulunan kanallar çeşitli nedenlerle tıkanabilir.

Evsel ve sanayi atıkları ile dış etkenlere bağlı bazı maddeler kanallar içinde balçık haline dönüşerek kanal tıkanıklıklarına sebep olmaktadır.

Tuvaletlere atılan yabancı cisimlerde kanalların tıkanmasında önemli bir etken olarak karşımıza sıklıkla çıkmaktadır. Kanal açma Ankara ilimizin nüfus yoğunluğunda yaşanan büyük alt yapı problemlerinden kaynaklanan bir işlem olarak karşımıza çıkıyor.

Tıkalı kanallardan etrafa pis sular yayıldığı gibi, binaların özellikle bodrum katlarında bu tıkanıklıklar nedeniyle su baskınları oluşabiliyor. Kanal açma Ankara ilinde birçok firma tarafından yapılsa da, her firma ileri teknolojileri kullanmadığı için bu sorun etkin bir şekilde çözümlenemeyebiliyor.

Kanal açma Ankara içinde çeşitli cihazlar ile herhangi bir kırma işlemi gerçekleşmeden, gerekli ekipman ve tecrübeye sahip firmamız tarafından kolaylıkla yapılabilen bir çalışmadır. Geleneksel yöntemlerde kanalları açmak için belirli bölgeleri kırmak gerekiyor. Bu kırma işlemleri içinde belli izinler almak gerekiyor. Ancak kameralı görüntüleme sistemlerine sahip cihazlarla herhangi bir kırma işlemi olmaksızın da bu işlem kolay bir şekilde tarafımızca yapılabiliyor.